آدرس دبستان : بزرگراه رسالت ، نرسیده به چهارراه تیرانداز ،نبش خیابان کیخسروی ، پلاک 60 تلفن : 77745028 / 77745215 / 09102095331       |      
خواهش من از مامان و بابا


از قلب کوچکم به مهر زلال شما
                                                                                  

* والدین عزیزم دغدغه ها و مشکلاتتان را به من منتقل نکنید .

* پدر و مادر خوبم لطفاً مرا با دیگران مقایسه نکنید . مقایسه بادیگران علاوه بر کاهش اعتماد به نفس فرصت دوست داشتن دیگران را از من گرفته و مرا به فردی حسود و خودخواه تبدیل می کند .

* پدر و مادر بزرگوارم ، وقتی دیگران را مورد قضاوت قرار می دهید ، اعتماد من را نسبت به خود کم می کنید و فاصله ای بین من و خودتان ایجاد می کنید که دیگر جرأت نمی کنم واقعیت ها را برایتان بگویم .

* والدین عزیزم شما ریشه های من هستید و من به هر دوی شما نیاز دارم ، پس اگر هر یک از شما با یکدیگر مشکل داشته باشید ، شاید از نظر همدیگر مناسب نباشید ولی تا آخر دنیا پدر و مادر من هستید .

* لطفاً بدانید که چند دقیقه بودن با هر یک از شما بهترین لحظه ی زندگیم خواهد بود .  لطفاً چیزهای لوکس و غیر ضروری را با حضور ارزشمند خودتان عوض ننمایید ، چون من به شما نیاز دارم و نه وسایل اضافی . اگر مرا همان گونه که هستم بپذیرید ، من نیز با خاطری آسوده مسیر رشد و تعالی را می پیمایم و بهترین شما خواهم بود و مانند شکوفه ای هر چند کوچک بر روی درخت وجود شما شکوفا خواهم شد .